Usługi prawne i finansowanie - Audyty Energetyczne

Grupa CEET to zespół wysoce wykwalifikowanych doradców prawnych oraz audytorów pracujących w branży energetycznej już od kilkunastu lat. Działalność naszego przedsiębiorstwa koncentruje się na obsłudze klientów nie tylko w zakresie przeprowadzania profesjonalnych audytów efektywności energetycznej, ale także szeroko rozumianej optymalizacji zużycia oraz zakupu energii. Opracowujemy audyty energetyczne przedsiębiorstw, źródeł ciepła oraz sieci ciepłowniczych. W zakres naszej oferty wchodzą też kompleksowe usługi prawne, doradcze oraz szkoleniowe.

Audyty Energetyczne

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów, specjalizujemy się w wykonywaniu specjalistycznych audytów energetycznych zgodnie z zapisami ustawy z dnia 20 maja 2016 roku. Naszą specjalnością są nie tylko raporty efektywności energetycznej, ale także audyty oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego, sprężonego powietrza, technologii produkcji oraz węzłów cieplnych. Wszystkie badania są wykonywane wyłącznie przy udziale certyfikowanych audytorów z wieloletnim doświadczeniem w branży energetycznej.

Efektywność Energetyczna

Dla klientów, którzy zdecydują się na współpracę z Grupą CEET, przygotowaliśmy bogatą gamę usług z zakresu efektywności energetycznej. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że na efektywne wykorzystanie energii kładzie się coraz większy nacisk, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby naszym odbiorcom proponować starannie przemyślane wydajniejsze technologie lub procesy produkcyjne. Nasi specjaliści zajmują się między innymi kompensacją mocy biernej, zarządzaniem energią cieplną oraz oświetleniem przemysłowym.

Finansowanie

W sytuacji, gdy zostanie podjęta decyzja o przeprowadzeniu prac modernizacyjnych, wówczas można starać się o dofinansowanie z różnego rodzaju programów krajowych oraz unijnych. Wsparcie finansowe w postaci dotacji można uzyskać, chociażby w ramach Programu Czyste Powietrze, ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, a także z Regionalnych Programów Operacyjnych. W każdym przypadku wymaganym dokumentem do starania się o dofinansowanie jest audyt energetyczny.

Usługi Prawne

Grupa CEET działa nie tylko w obszarze audytów energetycznych, ale także świadczy szeroką gamę usług prawnych, doradczych oraz szkoleniowych. Jeśli nie wiesz, w jakiej sytuacji możesz liczyć na zwrot akcyzy za energię elektryczną, zastanawiasz się, kto może zyskać status odbiorcy przemysłowego lub chciałbyś się dowiedzieć więcej na temat ulgi od obowiązku OZE (wprowadzonej przez ustawę o OZE wdrażającą mechanizmy ochrony przemysłu), zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą.

 

Grupa CEET zajmuje się doradztwem energetycznym od 2010 roku. Zaufało nam już ponad 300 dużych i średnich przedsiębiorstw w całej Polsce. Lata doświadczeń pozwoliły nam wypracować najlepszą jakość oferowanych usług.

Kontakt
Biuro Obsługi Klienta
bok@ceet.pl

+48 601 799 683
+48 608 445 199

Napisz do nas

Masz pytanie? Napisz do nas! Formularz kontaktowy to najłatwiejsza metoda kontaktu z naszą firmą. Nasi doradcy odpowiedzą na każde Twoje pytanie.

Submit