Zamknij

Biuro obsługi klienta

Numery komórkowe
+48 601 799 683
+48 608 445 199

Numery stacjonarne
+48 (22) 101 58 55
+48 (22) 101 58 44

E-mail
bok@ceet.pl

Nasze oddziały

Oddział Mazowiecki
ul. Kazimierzowska 46/48 lok. 5
02-546 Warszawa
bok@ceet.pl

Oddział Wielkopolski
ul. Petera Mansfelda 4,
60-855 Poznań
poznan@ceet.pl

Oddział Lubelski
ul. Mełgiewska 74,
20-234 Lublin
lublin@ceet.pl

Oddział Śląski
Aleja Wojciecha Korfantego 2,
40-004 Katowice
katowice@ceet.pl

Oddział Podkarpacki
ul. Hetmańska 9,
35-045 Rzeszów
rzeszow@ceet.pl

Oddział Zachodniopomorski
Zwycięstwa 137,
75-900 Koszalin
koszalin@ceet.pl

Usługi

Usługi prawne i finansowanie - Audyty Energetyczne

Grupa CEET to zespół wysoce wykwalifikowanych doradców prawnych oraz audytorów pracujących w branży energetycznej już od kilkunastu lat. Działalność naszego przedsiębiorstwa koncentruje się na obsłudze klientów nie tylko w zakresie przeprowadzania profesjonalnych audytów efektywności energetycznej, ale także szeroko rozumianej optymalizacji zużycia oraz zakupu energii. Opracowujemy audyty energetyczne przedsiębiorstw, źródeł ciepła oraz sieci ciepłowniczych. W zakres naszej oferty wchodzą też kompleksowe usługi prawne, doradcze oraz szkoleniowe.
Audyty energetyczne budynków, oświetlenia, sprężonego powietrze, sieci energetycznych, węzłów cieplnych

Audyty Energetyczne

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów, specjalizujemy się w wykonywaniu specjalistycznych audytów energetycznych zgodnie z zapisami ustawy z dnia 20 maja 2016 roku. Naszą specjalnością są nie tylko raporty efektywności energetycznej, ale także audyty oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego, sprężonego powietrza, technologii produkcji oraz węzłów cieplnych. Wszystkie badania są wykonywane wyłącznie przy udziale certyfikowanych audytorów z wieloletnim doświadczeniem w branży energetycznej.

Efektywność Energetyczna

Dla klientów, którzy zdecydują się na współpracę z Grupą CEET, przygotowaliśmy bogatą gamę usług z zakresu efektywności energetycznej. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że na efektywne wykorzystanie energii kładzie się coraz większy nacisk, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby naszym odbiorcom proponować starannie przemyślane wydajniejsze technologie lub procesy produkcyjne. Nasi specjaliści zajmują się między innymi kompensacją mocy biernej, zarządzaniem energią cieplną oraz oświetleniem przemysłowym.
Audytu Efektywności Energetycznej
Obsługa prawna w zakresie energetyki, finansowania i audytów energetycznych

Finansowanie

Wdrożenie rozwiązań korzystnych dla środowiska naturalnego opłaca się przedsiębiorstwom wizerunkowo i kosztowo. W ramach audytu energetycznego dokonywana jest inwentaryzacja infrastruktury i sposobów konsumpcji energii z identyfikacją możliwych do modyfikacji czynników kosztotwórczych.

Analiza ta pozwala na wskazanie opcji modernizacyjnych z przypisanymi do nich budżetami i harmonogramami zwrotu z inwestycji. Audyt energetyczny przedsiębiorstwa pozwala na ubieganie się o dofinansowanie ze środków unijnych lub z tzw. Białych Certyfikatów na inwestycje mające poprawić efektywność energetyczną.

Usługi Prawne

Grupa CEET działa nie tylko w obszarze audytów energetycznych, ale także świadczy szeroką gamę usług prawnych, doradczych oraz szkoleniowych. Jeśli nie wiesz, w jakiej sytuacji możesz liczyć na zwrot akcyzy za energię elektryczną, zastanawiasz się, kto może zyskać status odbiorcy przemysłowego lub chciałbyś się dowiedzieć więcej na temat ulgi od obowiązku OZE (wprowadzonej przez ustawę o OZE wdrażającą mechanizmy ochrony przemysłu), zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą.
Kontakt

Nasi doradcy odpowiedzą na każde Twoje pytanie.

Grupa CEET zajmuje się doradztwem energetycznym od 2010 roku. Zaufało nam już ponad 300 dużych i średnich przedsiębiorstw w całej Polsce. Lata doświadczeń pozwoliły nam wypracować najlepszą jakość oferowanych usług.