Nasza firma jest niezależnym ekspertem energetycznym. Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem w optymalizacji kosztów energii elektrycznej i gazu ziemnego dla odbiorców końcowych.

Jesteśmy doradcami energetycznymi, a nie przedstawicielami wybranego dostawcy energii.  Działamy niezależnie od spółek obrotu. Naszym celem jest optymalne i korzystne dla Klienta zarządzanie gospodarką energetyczną (energia elektryczna, gaz ziemny).

Sprzedaż Energii Elektrycznej

Posiadamy szeroki zakres usług w zakresie sprzedaży energii elektrycznej, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu – możemy zapewnić najkorzystniejsze warunki dostosowane do potrzeb danego biznesu. Klienci którzy nam zaufali to największe przedsiębiorstwa w Polsce.

Produkt standardowy

Oferta sprzedaży energii elektrycznej oparta na aktualnych cenach rynkowych. Korzystając z tego rozwiązania, uzyskują Państwo możliwość zawarcia kontraktów terminowych wg. aktualnej ceny kształtowanej na podstawie średnich cen okresowych notowanych na Towarowej Giełdzie Energii.

Proponujemy elastyczne okresy obowiązywania umowy – od kontraktów miesięcznych do kilkuletnich z gwarancją niezmienności ceny w czasie obowiązywania umowy.

Produkt niestandardowy

Dla energochłonnych przedsiębiorstw Grupa CEET we współpracy z jednymi z największych spółek obrotu energią, oferuje rozwiązanie oparte na notowaniach giełdowych.

Jest to produkt dopasowany do profilu zużycia odbiorcy, skutecznie wykorzystujący efektywność energetyczną zakładu. Szczególnie opłacalny jest dla firm, w których zużycie energii rozkłada się przez większość doby oraz dni wolne (profil poboru). Istnieje możliwość polepszenia profilu i zarazem obniżenia ceny energii.

Produkt tradingowy

Dzięki takiej formule kontraktowania energii elektrycznej uzyskujemy stałą wartość energii w ciągu każdej godziny w okresie dostawy w dni robocze, weekendy i święta – jest to tzw. typ baseload.

Natomiast typ peakload to stała wartość energii w godzinach 8:00 – 22:00 w dni robocze.

Produkt w formie grafiku

Taki rodzaj zakupu charakteryzuje się zmienną wartością energii w poszczególnych godzinach okresu dostaw z ryzykiem niezbilansowania po stronie klienta.

Produkt do dalszej odsprzedaży

Dla firm posiadających koncesje energetyczne oferujemy możliwość dalszej odsprzedaży energii elektrycznej na specjalnych warunkach.

Sprzedaż Gazu Ziemnego

Posiadamy szeroki zakres usług w zakresie sprzedaży gazu ziemnego, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu – możemy zapewnić najkorzystniejsze warunki dostosowane do potrzeb danego biznesu. Klienci którzy nam zaufali to największe przedsiębiorstwa w Polsce.

Realizacja dostaw gazu ziemnego odbywa się do punktów:

  • fizyczny punkt wyjścia u odbiorcy końcowego
  • punkt wirtualny VTP Gaz-System

Produkt kompleksowy

Standardowe produkty dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Odpowiada profilowi zużycia gazu (nierównomierność, sezonowość) jak również uwzględnia wymaganą elastyczność (w pełni lub częściowo).

Produkt typu bazowego

Pozwala na zakup gazu w oparciu o instrumenty notowań giełdowych o płaskim profilu dostawy.

Produkt transzowy

Pozwalają elastycznie zabezpieczać wolumen na dany okres dostawy w oparciu o dostępne produkty na rynku gazu.

Doradztwo energetyczne

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami usług:

  • Doradztwo przy zakupie energii elektrycznej i gazu ziemnego
  • Optymalizacja kosztów dystrybucyjnych oraz usługi elektryczne (kompensacja mocy biernej, modernizacja układów pomiarowych),
  • Technologie redukcji poboru energii (oświetlenie LED, fotowoltaika),
  • Audyt efektywności energetycznej (Białe Certyfikaty),
  • Monitoring rozliczeń z dostawcami energii.

Jeżeli chcą Państwo zredukować koszty energii elektrycznej i gazu ziemnego w swojej firmie, zapraszamy do kontaktu.

 

Grupa CEET zajmuje się doradztwem energetycznym od 2010 roku. Zaufało nam już ponad 300 dużych i średnich przedsiębiorstw w całej Polsce. Lata doświadczeń pozwoliły nam wypracować najlepszą jakość oferowanych usług.

Kontakt
Biuro Obsługi Klienta
bok@ceet.pl

+48 601 799 683
+48 608 445 199

Napisz do nas

Masz pytanie? Napisz do nas! Formularz kontaktowy to najłatwiejsza metoda kontaktu z naszą firmą. Nasi doradcy odpowiedzą na każde Twoje pytanie.

Submit