Sprzedaż Energii Elektrycznej

W sytuacji, gdy chcą Państwo zwiększyć kontrolę nad wydatkami przeznaczonymi na energię elektryczną, a co za tym idzie, obniżyć koszty energii czy gazu ziemnego w swoim przedsiębiorstwie, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że na chwilę obecną bardzo dużo firm dostaje ogromne rachunki za prąd, dlatego przedsiębiorcy coraz częściej są zainteresowani optymalizacją kosztów dystrybucyjnych za usługi elektryczne.

Przygotowana przez nas oferta obejmuje szeroką gamę kompleksowych usług, do których należy między innymi doradztwo przy zakupie energii elektrycznej, a także monitorowanie rozliczeń z dostawcami energii. Eksperci z Grupy CEET nie są przedstawicielami dostawców energii, ale profesjonalnymi doradcami, którzy pomogą Państwu znaleźć optymalne rozwiązanie w zarządzaniu gospodarką elektryczną.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, doskonałej znajomości przepisów prawa energetycznego, a także zespołowi doświadczonych specjalistów możemy zaproponować szeroką gamę kompleksowych usług w zakresie sprzedaży energii elektrycznej dla przedsiębiorstw.

Jakie produkty możemy zagwarantować w ramach oferty?

Produkt standardowy, który bazuje na aktualnych cenach panujących na rynku; decydując się na skorzystanie z tego typu rozwiązania, mogą Państwo liczyć na możliwość zawierania kontraktów terminowych według obecnych cen kształtowanych przy uwzględnieniu średnich kosztów okresowych notowanych na Towarowej Giełdzie Energii; nasza firma jest w stanie zaproponować elastyczne okresy obowiązywania umowy – oznacza to, że mogą Państwo zdecydować się zarówno na kontrakt miesięczny, jak i trwający kilka lat (przy zagwarantowaniu niezmienności ceny),

Produkt niestandardowy, opracowany przede wszystkim z myślą o przedsiębiorstwach energochłonnych, a bazujący na aktualnych notowaniach giełdowych; tego rodzaju produkt jest ściśle dostosowany do profilu zużycia odbiorcy, dlatego pozwala skutecznie wykorzystać efektywność energetyczną firmy; jest w szczególności polecany dla przedsiębiorstw, w których zużycie energii elektrycznej rozkłada się przez większość doby i dni wolne,

Produkt tradingowy, który daje możliwość uzyskania stałej wartości energii w ciągu każdej godziny w danym okresie dostawy, zarówno w trakcie dni roboczych, jak i w weekendy oraz święta.

Produkt w formie grafiku, cechujący się zmienną wartością energii w określonych godzinach okresu dostaw z ryzykiem niezbilansowania po stronie odbiorcy.

Produkt przeznaczony do dalszej odsprzedaży, który doskonale sprawdzi się zwłaszcza w przypadku przedsiębiorstw posiadających koncesję energetyczną; rozwiązanie to daje możliwość dalszej sprzedaży energii na ustalonych warunkach.

 

Grupa CEET zajmuje się doradztwem energetycznym od 2010 roku. Zaufało nam już ponad 300 dużych i średnich przedsiębiorstw w całej Polsce. Lata doświadczeń pozwoliły nam wypracować najlepszą jakość oferowanych usług.

Kontakt
Biuro Obsługi Klienta
bok@ceet.pl

+48 601 799 683
+48 608 445 199

Napisz do nas

Masz pytanie? Napisz do nas! Formularz kontaktowy to najłatwiejsza metoda kontaktu z naszą firmą. Nasi doradcy odpowiedzą na każde Twoje pytanie.

Submit