Dynamicznie zmieniające się wymagania w zakresie gospodarowania energią przeznaczoną na cele grzewcze, a także konieczność zagwarantowania użytkownikom pełnego komfortu sprawia, że inwestorzy decydują się na stosowanie coraz nowocześniejszych węzłów cieplnych. Dlatego nasza oferta obejmuje tworzenie specjalistycznych audytów węzłów ciepła, które podobnie są przygotowywane wyłącznie przez certyfikowanych audytorów energetycznych.

Czym jest dokładnie audyt węzłów cieplnych?

To usługa, której celem jest opracowanie profesjonalnego raportu technicznego dotyczącego źródła ciepła oraz instalacji z nim związanych. Badanie pozwala na szczegółowe zdiagnozowanie wszelkich nieprawidłowości, a także na otrzymanie eksperckiej oceny możliwości zwiększania efektywności pracy węzła cieplnego.

W zakres oferowanych przez nas usług wchodzi:

  • ocena stanu technicznego wraz z parametrami pracy węzła,
  • przekazanie zaleceń dotyczących poprawy pracy urządzeń oraz ustawień parametrów,
  • bieżąca konserwacja urządzeń technologicznych, elektroenergetycznych, a także wchodzącej w skład węzła aparatury kontrolno-pomiarowej.

Certyfikowani specjaliści z CEET sprawdzą węzeł cieplny pod każdym względem, a rezultatem przeprowadzonych działań będzie profesjonalny i rzeczowy audyt. W opracowanym raporcie wskażą między innymi niezbędne prace modernizacyjne oraz przekażą szczegółowe informacje dotyczące unowocześnienia węzła. Dodatkowo udzielą fachowych wskazówek z zakresu kosztów modernizacji, które mogą zostać pokryte w oparciu o finansowanie EPC oraz Białe Certyfikaty. Specjalistyczny audyt węzła cieplnego to jedyny sprawdzony sposób na uniknięcie błędnie naliczonych opłat, a także drogich napraw. To także gwarancja uzyskania optymalnych parametrów, które przełożą się na równomierne rozprowadzenie ciepła w pomieszczeniu.

 

Grupa CEET zajmuje się doradztwem energetycznym od 2010 roku. Zaufało nam już ponad 300 dużych i średnich przedsiębiorstw w całej Polsce. Lata doświadczeń pozwoliły nam wypracować najlepszą jakość oferowanych usług.

Kontakt
Biuro Obsługi Klienta
bok@ceet.pl

+48 601 799 683
+48 608 445 199

Napisz do nas

Masz pytanie? Napisz do nas! Formularz kontaktowy to najłatwiejsza metoda kontaktu z naszą firmą. Nasi doradcy odpowiedzą na każde Twoje pytanie.

Wyślij