Sprzedaż Gazu Ziemnego

Działając jako niezależny ekspert energetyczny, specjalizujemy się nie tylko w fachowym doradztwie dotyczącym optymalizowania kosztów energii elektrycznej i gazu ziemnego. Nasza oferta obejmuje także szeroki zakres usług związanych ze sprzedażą gazu ziemnego dla firm. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zespołowi wyspecjalizowanych ekspertów, a także doskonałej znajomości przepisów prawa energetycznego jesteśmy w stanie zaoferować korzystne warunki dopasowane do specyficznych potrzeb konkretnego biznesu. Na chwilę obecną współpracujemy z największymi przedsiębiorstwami w Polsce, ale grono naszych partnerów nieustannie się poszerza.

Realizacja dostaw gazu ziemnego odbywa się do punktów:

  • fizyczny punkt wyjścia u odbiorcy końcowego
  • punkt wirtualny VTP Gaz-System

Jakie produkty możemy zaoferować w ramach oferty?

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów, przygotowana przez nas oferta z zakresu sprzedaży gazu ziemnego dla przedsiębiorstw obejmuje następujące rozwiązania:

  • produkt kompleksowy, który jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta; odpowiada zarówno ściśle określonemu profilowi zużycia gazu, jak i wymaganą elastyczność (pełną lub częściową),
  • produkt typu bazowego, który umożliwia zakup gazu ziemnego przy uwzględnieniu instrumentów notowań giełdowych o tzw. płaskim profilu dostawy,
  • produkt transzowy, dający możliwość elastycznego zabezpieczenia wolumenu na wybrany okres dostawy w oparciu o produkty dostępne na rynku gazowym.

 

Grupa CEET zajmuje się doradztwem energetycznym od 2010 roku. Zaufało nam już ponad 300 dużych i średnich przedsiębiorstw w całej Polsce. Lata doświadczeń pozwoliły nam wypracować najlepszą jakość oferowanych usług.

Kontakt
Biuro Obsługi Klienta
bok@ceet.pl

+48 601 799 683
+48 608 445 199

Napisz do nas

Masz pytanie? Napisz do nas! Formularz kontaktowy to najłatwiejsza metoda kontaktu z naszą firmą. Nasi doradcy odpowiedzą na każde Twoje pytanie.

Submit