Zamknij

Biuro obsługi klienta

Numery komórkowe
+48 601 799 683
+48 608 445 199

Numery stacjonarne
+48 (22) 101 58 55
+48 (22) 101 58 44

E-mail
bok@ceet.pl

Nasze oddziały

Oddział Mazowiecki
ul. Kazimierzowska 46/48 lok. 5
02-546 Warszawa
bok@ceet.pl

Oddział Wielkopolski
ul. Petera Mansfelda 4,
60-855 Poznań
poznan@ceet.pl

Oddział Lubelski
ul. Mełgiewska 74,
20-234 Lublin
lublin@ceet.pl

Oddział Śląski
Aleja Wojciecha Korfantego 2,
40-004 Katowice
katowice@ceet.pl

Oddział Podkarpacki
ul. Hetmańska 9,
35-045 Rzeszów
rzeszow@ceet.pl

Oddział Zachodniopomorski
Zwycięstwa 137,
75-900 Koszalin
koszalin@ceet.pl

Audyty efektywności energetycznej

Czym jest Audyt Efektywności Energetycznej?

To specjalistyczne opracowanie, które zawiera dokładnie opisane możliwości zwiększenia efektywności energetycznej w badanym obiekcie, w zakresie gospodarowania energią elektryczną, ciepłem oraz chłodem. Audyty efektywności energetycznej tworzone przez certyfikowanych audytorów Grupy CEET zawierają precyzyjną analizę zużywanej energii, a także określają stan techniczny obiektu, urządzenia lub instalacji, która została poddana badaniu. Tego rodzaju raporty pozwalają przynieść spore oszczędności, niższe koszty produkcji oraz większą konkurencyjność przedsiębiorstwa.
Audytu Efektywności Energetycznej
Finansowanie Białych Certyfikatów i dofinansowanie Czystego Powietrza

Od czego zależy cena Audytu Efektywności Energetycznej?

Całkowity koszt badania jest uzależniony od wielu czynników, które trzeba mieć na uwadze, decydując się na audyt efektywności energetycznej. Cena tego typu raportu zależy między innymi od powierzchni badanego budynku, od kompletności dokumentacji technicznej, a także od zakresu planowanych przedsięwzięć modernizacyjnych. W przypadku jednorodzinnych budynków mieszkalnych ceny audytów rozpoczynają się od tysiąca złotych brutto. W razie stałej współpracy można liczyć na atrakcyjne upusty.
Audyty sieci energetycznej

Audyt sieci
energetycznej

Na chwilę obecną jest to jedno z podstawowych badań zlecanych przez inwestorów na etapie oceny dystrybucji mediów oraz termoizolacji budynku. Opracowanie to dostarcza szeregu ważnych informacji o możliwości ograniczenia zapotrzebowania na energię elektryczną, a w jego zakres wchodzą między innymi takie badania jak analiza sprawności wymienników, analiza stanu przegród zewnętrznych obiektu oraz analiza możliwości optymalizacji średnic rurociągów ciepła i chłodu.

Audyt sprężonego powietrza

W zakres naszej oferty wchodzą nie tylko audyty instalacji oświetlenia, ale także specjalistyczne badania dotyczące sprężonego powietrza. Podejmując decyzję o przeprowadzeniu prac modernizacyjnych, np. na terenie zakładu produkcyjnego, warto zwrócić szczególną uwagę na stan, w jakim znajduje się instalacja sprężonego powietrza. Trzeba bowiem wiedzieć, że na ogólny bilans energetyczny przedsiębiorstwa wpływają takie elementy jak poziom rezerwy sprężonego powietrza, stan szczelności instalacji itp.
Audyty sprężonego powietrza
Audyty technologii produkcji

Audyt technologii produkcji

W sytuacji, gdy zależy nam na zwiększeniu konkurencyjności przedsiębiorstwa, a także na poprawie efektywności procesów produkcyjnych, warto zdecydować się na specjalistyczny audyt technologii produkcji. W wyniku badania przeprowadzonego przez naszych doświadczonych, certyfikowanych audytorów otrzymasz precyzyjne informacje, które przyczynią się do wygenerowania oszczędności poprzez wyeliminowanie błędów, zmniejszenia strat oraz skrócenia procesów, a co za tym idzie, zwiększenia ich wydajności.

Audyt węzłów
cieplnych

To usługa, której głównym celem jest dostarczenie eksperckiej wiedzy z zakresu źródła ciepła, obiektu oraz wszystkich instalacji związanych z tym źródłem. Profesjonalnie przeprowadzony audyt daje możliwość zwiększenia efektywności funkcjonowania węzła cieplnego, co przekłada się głównie na zmniejszenie wydatków oraz gwarancję równomiernego rozprowadzania ciepła w budynku. Wykonane przez naszych audytorów badanie zapewni poprawne działanie węzła cieplnego przez długi czas.
Audyty węzłów cieplnych

Kontakt

Nasi doradcy odpowiedzą na każde Twoje pytanie.

Grupa CEET zajmuje się doradztwem energetycznym od 2010 roku. Zaufało nam już ponad 300 dużych i średnich przedsiębiorstw w całej Polsce. Lata doświadczeń pozwoliły nam wypracować najlepszą jakość oferowanych usług.