Poprawa jakości zasilania E-POWER

Oferujemy kompleksowe rozwiązania wpływające na eliminacje zakłóceń w działaniu sieci energii elektrycznej. Stosowane przez naszą firmę rozwiązanie rozwiązuje większość problemów występujących w sieciach energetycznych. Rozwiązanie w obszarze efektywności energetycznej i jakości zasilania jest realizowane w oparciu o urządzenie E-POWER.

Czym jest E-POWER

E-POWER to urządzenie do transformowania i filtrowania energii z funkcjami kontroli harmonicznych. Pozwala uzyskać znaczne oszczędności, jeśli chodzi o zużycie energii w obszarze zasilania urządzeń oraz oświetlenia.

Składające się z dwóch części:

  1. Część górna – panel sterujący
  2. Część dolna – panel elektryczny składający się z trzech głównych części:
    • specjalistyczny transformator
    • układ obejściowy – bypass
    • układ softstartu

Dolna część urządzenia E-POWER wyposażona została w fabrycznie wbudowany układ jezdny umożliwiający łatwy transport oraz instalację. 3-fazowe podłączenia kablowe zostały zlokalizowane w sposób umożliwiający bezproblemowe podłączenie okablowania elektrycznego z zastosowaniem właściwych promieni gięć.

W dniu 3 kwietnia 2015 r. opublikowana została ustawa z 20 lutego 2015 r. o odnawialnych źródłach energii (Dz. U. z 2015 r. poz. 478), która wprowadziła zmiany w systemie ulg dla tzw. odbiorców przemysłowych.

Kontrola harmonicznych jest realizowana przez zestaw filtrów, które ograniczają poziom zniekształceń. Zniekształcenia mogą pochodzić z głównego źródła zasilania lub z nieliniowych urządzeń zainstalowanych w układzie elektroenergetycznym zakładu przemysłowego. Komponent autotransformatora obsługuje pełen zakres układów zasilających użytkownika (oświetlenie, zasilanie urządzeń produkcyjnych, itp.), powodując zmniejszenie poboru mocy, korygując napięcie i zwiększając efektywność wszystkich odbiorników energii. Systemy E-POWER są wyposażone w układ obejściowy (bypass), który pozwala je automatycznie odłączyć w przypadku awarii, bez żadnych zakłóceń w przepływie prądu.

Kontakt z nami

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wystarczy, że do nas zadzwonisz lub napiszesz maila. Możesz również skorzystać z chat’u w prawym dolnym rogu ekranu. Nasi konsultanci odpowiedzą na każde Twoje pytanie.

Adres

ul. Żelazna 59a,
00-848 Warszawa

Godziny pracy

Pon – Pt: 8 – 16

Telefon

+48 602 427 445
+48 22 101 58 44

Email

bok@ceet.pl