Grupa AF

Grupa AF specjalizuje się w kompleksowym wsparciu firm w zakresie IT, marketingu i doradztwa biznesowego. Poprzez wdrażanie innowacyjnych rozwiązań pomaga firmom zwiększać konkurencyjność, podnosić efektywność działania oraz realizować założone cele biznesowe. Jest to firma promująca wizerunek osób niepełnosprawnych jako ludzi zdolnych do konkurencji na otwartym rynku , podejmując się najtrudniejszych zadań..

C&T Elmech Sp. z o.o.

Firma C&T Elmech Sp. z o.o zajmuje się projektowaniem oraz produkcją elektroniki oraz energoelektroniki dla przemysłu energetyki, wojska oraz dla rynku morskiego. Wprowadziła wiele innowacyjnych konstrukcji dla gwarantowanego zasilenia, konwersji energii oraz poprawy jakości energii.

7 bar

Celem firmy 7 bar jest oszczędzanie energii w systemach sprężonego powietrza. Dzięki temu dbają o bezpieczeństwo pracowników, ciągłość pracy zakładu produkcyjnego oraz obniżanie kosztów produkcji i ochronę środowiska naturalnego. Dzięki zatrudnieniu wyspecjalizowanych w dziedzinie sprężarek inżynierów firma 7 bar skutecznie przywraca kontrole nad systemami sprężonego powietrza za pomocą sterowania, monitoringu i serwisu systemu sprężonego powietrza.

ASKOM

Misją firmy ASKOM jest integracja systemów automatyki i zarządzania produkcją zmierzającą do budowy kompleksowego systemu automatyzacji całego przedsiębiorstwa produkcyjnego. Wprowadza na rynek system zarządzania energią przy pomocy monitoringu mediów.

PAK-Volt S.A.

PAK-VOLT S.A. prowadzi działalność z zakresu dostaw i usług związanych z zaopatrzeniem w energię  elektryczną.  Jest rzetelnym i solidnym partnerem biznesowym. Na rynku spełnia oczekiwania swoich dostawców i klientów oferując innowacyjne rozwiązania.

MIKROEL

Firma MIKROEL jest liderem na rynku krajowym w projektowaniu i produkowaniu sterowników mikroprocesorowych dla automatyki przemysłowej. Obecnie firma wyspecjalizowała się w produkcji profesjonalnych sterowników mikroprocesorowych do sprężarek śrubowych o różnej mocy. Kierunek ten został rozwinięty, uwzględniając najnowsze rozwiązania w zakresie wizualizacji oraz integracji otoczenia informatycznego.

 

Grupa CEET zajmuje się doradztwem energetycznym od 2010 roku. Zaufało nam już ponad 300 dużych i średnich przedsiębiorstw w całej Polsce. Lata doświadczeń pozwoliły nam wypracować najlepszą jakość oferowanych usług.

Kontakt
Biuro Obsługi Klienta
bok@ceet.pl

+48 601 799 683
+48 608 445 199

Napisz do nas

Masz pytanie? Napisz do nas! Formularz kontaktowy to najłatwiejsza metoda kontaktu z naszą firmą. Nasi doradcy odpowiedzą na każde Twoje pytanie.

Submit