Realizacja przedsięwzięć w formule ESCO

W ramach działalności CEET ESCO, przeprowadzamy kompleksowo inwestycję poprawiającą efektywność energetyczną wraz z finansowaniem w formule EPC w ramach umowy o poprawę efektywności energetycznej.

Znowelizowana ustawa o efektywności energetycznej z dnia 20 maja 2016 r. umożliwia jednostkom z sektora publicznego, finansowanie i realizację przedsięwzięć na podstawie umowy o poprawę efektywności energetycznej.

Ustawa E.E. Art. 7. pkt 1, pkt 2

Usługa zawiera następujące elementy

  • Kompleksowe przygotowanie całego projektu pod potrzeby klienta.
  • Przeprowadzenie pełnego zakresu usług
  • Gwarancja oszczędności
  • Finansowanie projektu

Szczegóły

Przedsiębiorstwo usług energetycznych CEET ESCO ma na celu zapewnienie kompleksowej realizacji przedsięwzięć mającej na celu uzyskanie optymalnej efektywności energetycznej.

CEET ESCO bierze odpowiedzialność za przeprowadzoną modernizację, eksploatację w czasie trwania umowy oraz udziela gwarancji oszczędności.

Przedsiębiorstwo usług energetycznych CEET ESCO pokrywa wszystkie koszty związane z modernizacją.

Wynagrodzenie za usługę firmy CEET ESCO jest wypłacane z części oszczędności, które są efektem przeprowadzonej inwestycji. Czas trwania spłaty jest uwarunkowany w zależności od wielkości przeprowadzonej modernizacji i umowy między przedsiębiorstwami. Po upływie określonego czasu z umowy, właściciel obiektu uzyskuje pełne korzyści z uzyskanych oszczędności.

„umowa o poprawę efektywności energetycznej – oznacza umowę pomiędzy beneficjentem a dostawcą realizującym środek poprawy efektywności energetycznej, weryfikowaną i monitorowaną w trakcie całego okresu jej obowiązywania, zgodnie z którą inwestycje (roboty, dostawa lub usługa) w ten środek są spłacane w relacji do uzgodnionego w umowie poziomu poprawy efektywności energetycznej lub innego uzgodnionego kryterium charakterystyki energetycznej, na przykład oszczędności finansowych”

Dyrektywa Efektywności Energetycznej 2012/27/(EDD)

Kontakt z nami

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wystarczy, że do nas zadzwonisz lub napiszesz maila. Możesz również skorzystać z chat’u w prawym dolnym rogu ekranu. Nasi konsultanci odpowiedzą na każde Twoje pytanie.

Adres

ul. Żelazna 59a,
00-848 Warszawa

Godziny pracy

Pon – Pt: 8 – 16

Telefon

+48 602 427 445
+48 22 101 58 44

Email

bok@ceet.pl