Energia Elektryczna dla firm

Posiadamy szeroki zakres usług w zakresie sprzedaży energii elektrycznej, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu – możemy zapewnić najkorzystniejsze warunki dostosowane do potrzeb danego biznesu. Klienci którzy nam zaufali to największe przedsiębiorstwa w Polsce.

Energia dla firm - Ceet
Energia dla firm CEZ- Ceet

Wybierz ofertę dla swojej firmy

Produkt standardowy

Oferta sprzedaży energii elektrycznej oparta na aktualnych cenach rynkowych. Korzystając z tego rozwiązania, uzyskują Państwo możliwość zawarcia kontraktów terminowych wg. aktualnej ceny kształtowanej na podstawie średnich cen okresowych notowanych na Towarowej Giełdzie Energii.

Proponujemy elastyczne okresy obowiązywania umowy – od kontraktów miesięcznych do kilkuletnich z gwarancją niezmienności ceny w czasie obowiązywania umowy.

Produkt niestandardowy

Dla energochłonnych przedsiębiorstw Grupa CEET we współpracy z jedną z największych spółek obrotu energią CEZ Polska, oferuje rozwiązanie oparte na notowaniach giełdowych.

Jest to produkt dopasowany do profilu zużycia odbiorcy, skutecznie wykorzystujący efektywność energetyczną zakładu. Szczególnie opłacalny jest dla firm, w których zużycie energii rozkłada się przez większość doby oraz dni wolne (profil poboru). Istnieje możliwość polepszenia profilu i zarazem obniżenia ceny energii.

Produkt tradingowy

Dzięki takiej formule kontraktowania energii elektrycznej uzyskujemy stałą wartość energii w ciągu każdej godziny w okresie dostawy w dni robocze, weekendy i święta – jest to tzw. typ baseload.

Natomiast typ peakload to stała wartość energii w godzinach 8:00 – 22:00 w dni robocze.

Produkt w formie grafiku

Taki rodzaj zakupu charakteryzuje się zmienną wartością energii w poszczególnych godzinach okresu dostaw z ryzykiem niezbilansowania po stronie klienta.

Produkt do dalszej odsprzedaży

Dla firm posiadających koncesje energetyczne oferujemy możliwość dalszej odsprzedaży energii elektrycznej na specjalnych warunkach.

W celu sporządzenia najkorzystniejszej dla Państwa oferty, prosimy o udostępnienie danych o profilu zużycia, grupy taryfowej oraz mocy umownej.

Kontakt z nami

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wystarczy, że do nas zadzwonisz lub napiszesz maila. Możesz również skorzystać z chat’u w prawym dolnym rogu ekranu. Nasi konsultanci odpowiedzą na każde Twoje pytanie.

Adres

ul. Żelazna 59a,
00-848 Warszawa

Godziny pracy

Pon – Pt: 8 – 16

Telefon

+48 602 427 445
+48 22 101 58 44

Email

bok@ceet.pl